O firmie // Transport krajowy i międzynarodowy - Adamczyk Zbigniew

O firmie

Firma "Transport i spedycja Zbigniew Adamczyk" jest obecna na polskim rynku od 1999 roku.

Jesteśmy stale rozwijającą się firmą transportowo – spedycyjną, której głównym atutem jest nowoczesny tabor składający się z ciągników siodłowych, samochodów dostawczych oraz zestawów przestrzennych.

Oferujemy Państwu wszelkiego rodzaju usługi transportowe krajowe i międzynarodowe. Aby zapewnić naszym klientom niezawodność i terminowość usług, nasza firma stawia na: bardzo dobry kontakt telefoniczny z kierowcami naszej floty, system GPS oraz niezawodny tabor. Nasi klienci otrzymują kompleksową usługę z uwzględnieniem ich indywidulanych wymagań.

Współpracujemy z agencjami celnymi na granicach Unii Europejskiej oraz na terenie zgorzeleckiego i radomskiego Urzędu Celnego, dzięki czemu możemy zapewnić pełną i profesjonalną obsługę celną.

Posiadamy wszystkie niezbędne certyfikaty oraz uprawnienia na wykonywanie przewozów osób i rzeczy w kraju oraz zagranicą. Ubezpieczenia OCP w ruchu międzynarodowym do wysokości 300000$, co daje pełną gwarancję bezpieczeństwa przewożonego towaru.

Naszą specjalnością są przewozy paletowe. Preferowane kierunki to: Hiszpania, Szwajcaria, Włochy, Niemcy, Holandia, Francja, Belgia, Austria, Portugalia, Wielka Brytania, Litwa , Łotwa. Jednakże zgodnie z życzeniem Klienta jesteśmy w stanie zaspokoić jego potrzeby transportowe także na innych trasach.

Nawiązując współpracę z naszą firmą otrzymują Państwo pewność, że powierzony towar dotrze bezpiecznie i terminowo na miejsce. Gwarantujemy profesjonalną, niezawodną i terminową realizację zleceń transportowych.

Gorąco zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i zapraszamy do współpracy.

Nasza sztandarowa oferta

Skontaktuj się z nami

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania prosimy o kontakt:

tel/fax: +48 48 610 61 68
kom.: +48 507 167 365

e-mail: biuro@transportadamczyk.pl

TimoCom ID: 097051

do strony kontaktu

Szybko i pewnie dostarczymy Twój ładunek!

nasz adres: Jastrzębia 99B 26-631 Jastrzębia

copyright © 2009 www.transportadamczyk.pl

projekt i wykonanie: www.zaginionestudio.pl